Company Logo

Багато хто з тих, хто вперше подався на грантовий конкурс і не виграв відчувають розчарування та відсутність бажання навіть думати про майбутню участь у схожих проєктах. Якщо ж подивитися на речі тверезо, в будь-якому змаганні, — чи то спортивному, чи то змаганні ідей, — тих, хто програв, завжди більше, ніж тих, хто виграв. Невже це значить, що судді/правила погані, або всі учасники, крім переможців, негідні? Хіба спортсмени, що роками тренуються задля досягнення результатів, залишають спорт після одного невдалого старту? А що ж відбувається з проєктами та командами, які  брали участь у грантовому конкурсі, але не виграли?

хакатони в україні

На нашому рахунку понад 80 престижних нагород, серед яких Webby, Red Dot, FWA та AМи вже 7+ років на ринку, пристрасно працюємо, поєднуємо свободу особистості та синергію агентства, щоб наші клієнти отримували найкращі результати.В команді Lazarev. Працюємо на ринках США, Європи та України переважно з Web3, SaaS, та FinTech. NASA Space Apps Challenge — це міжнародний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA. Тисячі ентузіастів з усього світу об’єднуються в команди й протягом forty eight годин створюють власний проєкт.

хакатони в україні

Використання текстових матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань – гіперпосиланням) на джерело. Використання фото та зображень без погодження з редакцією суворо заборонено. Запрошуємо до участі в національному архітектурному Хакатоні «100 ідей для міст» в рамках проєкту IRS. Завданням Хакатону є розробка концептуальних проєктних пропозицій щодо комплексного розвитку та благоустрою населених пунктів України. Учасникам пропонується хакатони створити ескізне рішення з озеленення та благоустрою публічних просторів обраного ними міста чи селища, опрацювати будівлі громадського та соціального призначення, враховуючи потреби місцевої громади. Головне завдання хакатону — показати, що розвиток безпечного суспільства — це не лише обов’язок влади, а й відповідальність кожного громадянина, що можна бути корисним суспільству і використовувати свої знання й навички для допомоги іншим.

Міністерство оборони з метою розвитку передових технологій для покращення безпілотних систем на передовій оголосило Хакатон «Наступ машин». Новий хакатон «Наступ машин», співорганізатором якого є Міністерство оборони України, відбудеться в травні. На хакатоні учасники зможуть безкоштовно відвідати панельні дискусії, виступи та воркшопи від провідних компаній web3 світу. Докладнішу інформацію про місце проведення організатори повідомлять зареєстрованим учасникам і учасницям. Два тижні драйвової роботи, нові знайомства та можливість допомогти Україні своїми ідеями. «Керуючись принципом “Один постріл – одне влучання”, прагнемо знайти ті технологічні розробки, які дозволять Збройним Силам виконувати операції з підвищеною точністю, ефективністю та мінімальними втратами», — йдеться в повідомленні.

Ідеї та розробки, запропоновані на хакатоні, допоможуть Україні боротися та запобігати всім формам насильства проти дітей, жінок і чоловіків. Найкращі ідеї стануть відомі в усьому світі завдяки мережі представництв та програм ПРООН у понад one hundred seventy країнах і територіях”. Реєструватися можна або командою (3–8 осіб), або як індивідуальний/-а учасник/-ця.

хакатони в україні

У Міністерстві оборони визначили 12 переможців першого хакатону «Наступ машин» для вдосконалення безпілотних платформ на фронті, призовий фонд становить one hundred twenty тис. Як ідеться на сторінках Генштабу ЗСУ в соцмережах, за перемогу змагалися команди, які представляли ЗСУ та українські ІТ-компанії. Докладнішу інформацію про хакатон можна переглянути за посиланням.

Багато команд, отримавши якісний фідбек від менторів і оцінку свого рішення від журі, продовжують роботу над проєктами та втілюють їх у життя власними силами або залучаючи інвесторів. Прикладом такого заходу є Hack for Locals — щорічний хакатон для розвитку безпечних громад на сході України. Цьогоріч його організували платформа кар’єрного розвитку Happy Monday та агентство інновацій Center42 в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. У зв’язку з карантинними обмеженнями Hack for Locals three.zero пройшов в онлайні, а до участі в заході долучилися понад four hundred осіб з усіх областей України.

YouthHack – тижневий івент, що спрямований на розкриття потенціалу української молоді у різних сферах на практиці.

Якщо лист не прийшов протягом декількох хвилин, будь ласка, перевірте папку Спам. Призи від партнерів переможцям вручали заступник секретаря РНБО України Сергій Демедюк, заступник міністра оборони України Олег Гайдук та операційний директор CRDF Global в Україні Михайло Верич. У Києві відбулися переговори між представниками Міністерства оборони України та урядовим уповноваженим Польщі з питань відбудови України. Андрій Костін також підкреслив, що дуже серйозно ставиться до журналістських розслідувань.

Тараса Шевченка та ГО Hackathon Expert Group за підтримки GlobalLogic, Revenue Grid, MiddleWare Europe. Перший в Україні web3-хакатон Kyiv Tech Summit об’єднав понад 200 українських ІТ-спеціалістів. В Україні жовтня відбудеться Національний оборонний хакатон 2022, який об’єднає найкращих спеціалістів з кібербезпеки та протидії дезінформації, провідних експертів у сфері IT приватного та державних секторів.

“Сильні, як земля” — це документальний проєкт про звичайних незвичайних українців. Дві пари окупантів переміщалися українськими дорогами на мотоциклах, але їм назустріч прилетів дрон 3-го ДШБ 80-ї ОДШБр. Brave1 запускає хакатон Precision для пошуку «точних» рішень для ураження ворога. Використовуючи портал ГУРТ, ви автоматично приймаєте засади редакцiйної полiтики. Хакатон пройде в три етапи та серед іншого передбачає тестування на полігоні.

Взяти участь у хакатоні можуть команди учнів і учениць 8-11 класів (до 5 осіб) і їхні вчителі (або батьки / опікуни чи брати / сестри) з усіх регіонів України. Команди отримали цінні призи від організаторів, партнерів хакатону та NATO in Ukraine. Зокрема, сертифікати на навчання з кібербезпеки за стандартами НАТО на суму від 500 до 1000 євро, а також сучасні ноутбуки, смартфони та інші подарунки. Володарі першого місця державного сектору отримали право на участь у NATO TIDE Hackathon 2023, який відбудеться у лютому в Польщі. 26 листопада 2022 року відбулись презентації проєктів та рішень учасників Хакатону, а також визначено та нагороджено переможців. Загалом у Хакатоні взяли участь понад 300 учасників — forty one команда державного та приватного секторів.

  • Якщо ж подивитися на речі тверезо, в будь-якому змаганні, — чи то спортивному, чи то змаганні ідей, — тих, хто програв, завжди більше, ніж тих, хто виграв.
  • Витрати на проживання, харчування та логістику до one thousand гривень на особу покривають організатори.
  • Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova – це родина, яка налічує більше 2 тисяч кокакольних сердець.
  • “Хакатон у Мюнхені – гарний шанс для українських виробників попрацювати з європейськими колегами”, – заявила вона.

Synebo обʼєднує близько 200 фахівців та має офіси в Одесі й Вроцлаві.Компанія регулярно проводить безкоштовні курси для тих, хто прагне потрапити в ІТ та працювати з передовими технологіями Salesforce. Для своєї команди Synebo щотижня організовує розважальні й освітні заходи. Надає працівникам страхування та бюджет на обіди, ментальне здоровʼя та освіту.Окрім цього, Synebo щомісяця займається благодійністю. Серед основних напрямків допомоги – підтримка волонтерів, дітей, літніх людей та тварин у притулках й заказниках.

хакатони в україні

«Участь в проєкті стала для мене особисто джерелом сили та натхнення. Коли бачиш, скільки яскравих, розумних та відповідальних людей з усієї країни, попри війну не зупиняються в творенні кращого життя для власних громад, не залишається жодних сумнівів у нашій Перемозі». “Цей проєкт допоміг сформувати родину АНТС, бо ми бачили дуже тісну взаємодію та взаємодопомогу.

А також міста України, які надають свої технічні завдання та вихідні дані. В Україні відбувся Національний оборонний хакатон 2022 (National Defence Hackathon 2022)  — масштабний захід, який зібрав найкращих українських спеціалістів із кібербезпеки, протидії дезінформації, експертів у IT-сфері з державного та приватного секторів. Адже працюють над розробкою та просуванням системи використання багаторазових стаканів для напоїв To-Go в мережі кав’ярень Одеси.

Загалом у хакатоні взяли участь 37 військових та цивільних команд з 21 держави світу. Боротьба тривала за трьома напрямками LLM wargaming (розробка великих мовних моделей WARGAMING), Noisy speech to textual content (виділення тексту із голосового мовлення), Pharmaceutical thesaurus (фармацевтичний тезаурус). На другій позиції команда “Et cetera”, яка презентувала проєкт гри “Крок” для школярів 5-9 класів, де за допомогою казкотерапевтичних методик діти зможуть навчатися запобігати та протистояти проявам насильства онлайн та офлайн.

Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Придбали комплекти програмованих електронних модулів та датчиків з широким спектром можливостей для учнів. Вже готуються разом з учнями збирати власні прилади для вимірювання, сканування, фіксації даних, розуміти фізичну і математичну суть явищ, програмувати і складати власні STEAM-пристрої, «розумні теплиці» тощо. Щорічний хакатон CSC fifty five — Computer Science and Cybernetics — проводить факультет комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім.

KPMG в Україні є членом міжнародної мережі фірм KPMG, яка надає професійні аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги. Ми користуємося бездоганною репутацією на ринку професійних послуг і прагнемо залучати до свого штату найкращих спеціалістів. БПЛА, що знешкоджують ворожі «Ланцети», системи пошуку дронів лазерного наведення та унікальний колінний протез — лише деякі розробки учасників.

Усе розпочалося з ініціативи студентської ради факультету електроніки FEL Famsly організувати змагання студентів, націлене на поліпшення благоустрою території університету і приурочене до 125-річчя КПІ ім. Витрати на проживання, харчування та логістику до one thousand гривень на особу покривають організатори. Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах. Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами.

Наприклад, взяти участь у хакатоні чи конкурсі для громад, запропонувати власну ідею, виграти грантову підтримку і своїм проєктом вирішити нагальну суспільну проблему. Розповідаємо, як це все працює на прикладі цьогорічного хакатону для розвитку безпечних громад на сході України Hack for Locals three.zero. Хакатони для громад об’єднують небайдужих громадян, які розробляють ідеї, спрямовані на покращення різних аспектів громадського життя. Мета таких заходів — привернути увагу суспільства до нагальних проблем, заохотити людей бути проактивними, надати їм ґрунтовний фідбек щодо життєздатності їхніх ідей, скерувати в потрібному напрямку. Для цього з учасниками працюють ментори — досвідчені експерти з різних галузей, які підтримують команди і дають практичні поради з розвитку проєктів. Усі виключні майнові й немайнові права на текстові матеріали, фото, зображення та інші об’єкти авторського права, що розміщені на цьому сайті належать ГО “Смарт освіта”, крім об’єктів авторського права, які містять пряму вказівку на авторство іншої особи.

Було розроблено логотип, що символізує головну ціль ідеї – зберегти культурну спадщину та відроджувати старовинні ремесла через онлайн-курси, для того щоб діти і молодь навчались і продовжували локальні традиції. У ньому взяли участь близько 60 команд і 200 учасників з різних куточків України та з Польщі. «Штучний інтелект у Мрії» — 16 грудня відбувся хакатон у НаУКМА.